Článek Nízkorozpočtová dovolená - krok od propasti

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nízkorozpočtová dovolená - krok od propasti

20. 06. 2017 - 08:09

iva: Jé, v Teplicích nad Bečvou a v Hranicích na Moravě jsem byla asi před třiceti lety. Naši si tenkrát koupili auto a máma rozhodla, že vyrazíme z Plzně pro babičku do lázní. Táta šílel, protože neřídil asi dvacet let a najednou takovej zápřah
Z toho výletu už si pamatuju jen výbornou pramenitou vodu (která po dvou dnech vyšuměla a už byla jen hnusná) a v Hranicích Lázeňský košíček. Naprosto famózní mňamka, kdy košíček byl udělaný z nastrouhaných opečených brambor... Utekla spousta let, přišly povodně a my hlídali dnem i nocí, společně s vojáky, kteří nám přijeli na pomoc z Moravy. S jedním jsem se zakecala a ejhle - on byl z Hranic. Vzpomněla jsem Košíček a kluk mě potěšil, že ten tam dělají dodnes, i mi řekl název té restaurace. V té chvíli mi volali naši z výletu v Hranicích, že jsou akorát v hospodě na obědě. Jen tak ze srandy jsem nadhodila jméno restaurace a jestli si objednali Košíček a máma zcela slyšitelně polkla, jak prý to vím Inu, svět je malý a o náhody v něm není nouze

01. 07. 2017 - 16:06

tlapka: Z tebe jde strach, člověče.

---
tlapka.pise.cz

20. 06. 2017 - 21:35

hroznetajne: Už se těším,co za výlety vymyslíme letos . Myslím, že tohle je úžasný způsob cestování pro ty, co se zase večer rádi vrací domů. Vlak je poměrně pohodlný prostředek a více poznávat Česko je rozhodně fajn !

---
hroznetajne.pise.cz

01. 07. 2017 - 16:07

tlapka: Vlak je můj nejoblíbenější dopravní prostředek. A proto žiju v největším městě bez vlakového spojení s okolím, přestože tady dříve nádraží bylo.

---
tlapka.pise.cz

21. 06. 2017 - 16:16

brutally-honest: Jeskyně jsou fajn :- ) V tomhle koutě jsem ještě nebyla, akorát loni nedaleko ve Valmezu. Té jízdenky asi taky letos využijeme, vypadá to, že budem při dovolené hodně popojíždět :- D (aneb v červnu už bylo trochu pozdě hledat ubytování v Ostravě během Colours :- )

---
brutally-honest.pise.cz

01. 07. 2017 - 16:09

tlapka: Jééé! Tak to budu muset koukat pořádně kolem sebe, jestli se nepotkáme, pokud budu zrovna v Ostravě.

---
tlapka.pise.cz

25. 06. 2017 - 17:53

myfantasyworld: To zní na skvělý výlet.
Jeskyně se mi taky moc líbí, teď jak jedeme do Jizerek, tak tam mají být Dolomitové jeskyně, takže když nám to vyjde, chceme se jet podívat.
Suvenýry musí být, já si teď vedu ten cestovní deník, ten se mi líbí nejvíc.
Pohledy z výletu jo? To jsem ještě neposílala.
Ani se ti ohledně pečených brambor nedivím.
Ta Hranická propast by mohla být hodně zajímavá.

---
myfantasyworld.pise.cz

01. 07. 2017 - 16:10

tlapka: Jizerky jsou pro mě daleko, ale jeskyně nezklamou nikdy.
Já na něj koukala, ale zdál se mi příliš prťavý. To si radši budu sbírat razítka do vlastního bločku.
Chyba! To je třeba napravit. A ještě někomu uděláš radost, že sis na něj vzpomněla!

---
tlapka.pise.cz

01. 07. 2017 - 18:06

myfantasyworld: Pro nás je to dvě a půl hodiny, jedeme tam na 6 dní, což teda jeden den přijedeme až na večeři a poslední den budeme vyjíždět někdy po obědě, jsem na to zvědavá, už se těším. V jeskyních jsem byla pouze jednou a bylo to super, tady i si můžeš za příplatek fotit, pravděpodobně toho využijiu.
Mě se právě ten deník líbí, je do kabelky úplně super a hlavně se mi líbí to, jak to tam je rozdělený a baví mě to tam vylepovat ty vizitky.
Jo, to napravit budu muset, to je fakt super nápad. Můžu teď třeba poslat z pobytu v Jizerkách.

---
myfantasyworld.pise.cz

30. 06. 2017 - 13:02

atraktivnistrasilka: Jeskyně jsou strašně super, všeobecně. V jedné se mi kdysi dávno skoro ztratil nevlastní bratr. Na chvilku jsem se zaradovala, ale jen na chvilku - asi po deseti minutách ho našli, jak si fotí selfíčka se stalagnátem. Protože jsem ale hrozný pako a z výletů si nepamatuju vůbec nic, už nevím kde to bylo. Škoda. Mohla jsem si s tím místem vytvořit citové pouto.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

01. 07. 2017 - 16:06

tlapka: Ty jsi .

---
tlapka.pise.cz

04. 07. 2017 - 20:33

rebarbora: Hezký výlet S těmi penězi je to nepříjemné, taky se mi už stalo, že jsem počítala a počítala a nějak zapomněla na nějaký vstup nebo právě třeba na jízdenku na vlak či autobus a byl malér Ale naštěstí se to většinou vždycky nějak vyřeší Jinak teda ta část s kahanem je docela strašidelná, nevím, jestli by mě z toho nechytla klaustrofobie A máš pravdu, pohlednici jsem neposílala ani nepamatuju, asi bych to měla napravit

---
rebarbora.pise.cz