Článek Malá domů

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Malá domů

07. 03. 2017 - 21:02

myfantasyworld: Gratuluji k dalšímu úspěšnému splnění.
Ten dort vypadá úžasně
Já jsem se jaksi zasekla. Hlavně jsem myslela, že tam mám cíle, které teď nevypadají reálně jako třeba jít na Matějskou večer atd., takže zvažuji, zda to nemám předělávat.
Vždycky zveřejňuji po splnění 10 cílů, k čemuž mi chybí ještě dva, tak uvidím, jestli mi to bude trvat delší dobu, než se dostanu k dalším, třeba to zveřejním dřív.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 03. 2017 - 19:15

tlapka: Díky! Drobné předělávky jsou vhod, ale zase bych to nepřeháněla - ať je v tom ta výzva.
Já bych na desítky čekala dlouho, takže všechny, co to takhle mají, jen se závistí obdivuju.

---
tlapka.pise.cz

07. 03. 2017 - 21:50

lenča: Tak nejdřív musím bezpodmínečně pogratulovat ke splnění dalších cílů
Taky jsem už o téhle výzvě přemýšlela, ale myslím, že bych na to neměla dost času Ale musí to být zajímavé dát si 101 cílů a pak je postupně plnit ... No, ještě o tom popřemýšlím a až bude ten správný čas, pustím se do toho taky
Jen mě zaráží: Proč se tento článek jmenuje Malá domů?

---
hrubalenka.blog.cz

18. 03. 2017 - 19:25

tlapka: Díky. Za sebe výzvu můžu doporučit, cíle se dají navolit tak, aby času moc nesežraly - a pak, jejich plnění se rozkládá do dlouhého období a občas ten volný čas prostě zapotřebí je.
To se tady tak říká. Něco ve smyslu "co je doma, to se počítá, i když je to jen drobnost".

---
tlapka.pise.cz

08. 03. 2017 - 07:54

chaostheory®pismenkuje.cz: Dort vypada krasne
Na Davis cupu jsem byla pred par lety na finale se Spanelskem a vubec se mi tam nelibilo meli jsme koupene listky na 3 dny. 2x jsem odesla domu driv a treti den jsem teda nejak pretrpelo. Nikdy vic

---
chaostheory.pismenkuje.cz

18. 03. 2017 - 19:20

tlapka: Díky. Byl dobrý, musím se pochválit.
Fakt? To musel být i ten zápas Štěpánek - Ferrer, jak vyhrál v posledním zápase v 5. setu, ne? U toho jsme tu u televize rodili ježky. Co se ti nelíbilo? Špatná místa? Moc lidí? Nebo to bylo zdlouhavé? Tohle mě totiž na DC děsí, jak se zápasy můžou protáhnout... ženské to přece jen mají trochu korigované, když se hraje jen na dva vítězné. Maximálně tři sety nebo minimálně tří sety je sakra rozdíl.

---
tlapka.pise.cz

18. 03. 2017 - 23:02

chaostheory®pismenkuje.cz: Vsechno to, co zminujes hrozna mista (i kdyz na druhou stranu lepsi nez sedet uplne dole - tam by se asi moc nedalo zmizet ), silene dlouheee, a siiilenych lidi (bylo to v O2 arene v Praze, cca 16 000 lidi uvnitr) a absolutne zadny vzduch.
Taky u vstupu vyhodili vsechno jidlo a piti z tasek (i blby jablko, rohlik,vsechno) - coz bylo fakt "super" vzhledem k tomu, ze to bylo fakt na cely den, nemohla ses uz ten den vratit pokud bys odesla, a uvnitr se prodavaly jen a pouze hnusy typu hranolky a hot dog

---
chaostheory.pismenkuje.cz

08. 03. 2017 - 10:00

hroznetajne: Krásné cíle . Fed Cup naživo je něco jiného, než doma u televize, co? Fakt škoda, že jsi nebyla nakonec v televizi!
A v pečení dortů budeš za chvíli mistr, koukám . Aby to nakonec nedopadlo, že budeš péct dorty a pěstovat zeleninu na zakázky!
Já pokračuji taky docela zdárně, za chvíli sesmolím další splněnou desítku .

---
hroznetajne.pise.cz

18. 03. 2017 - 19:10

tlapka: Jo, bez Svačiny už to skoro nebyl Fed Cup. To rozhodně není škoda! Kdybych tam byla, rozhodně bych se k tomu nehlásila!
Kéž by. Ale spíš to vidím na zeleninu než pečení, na to znám jiné mistry.
Ty jedeš! Počítat cíle na desítky, dala bych si říct!

---
tlapka.pise.cz

08. 03. 2017 - 17:44

atraktivnistrasilka: Gratulace! Strašilka je v plnění cílů, jakýchkoli, naprosto nemožná, takže ještě jednou gratuluji, odcházím pomalu, pomaličku... nenápadně... někam brečet... že jsem úplně nemožná.

PS: Hustě ty s tím dortem. Jakože fakt. Mně se obyčejně zdrcne i krupicová kaše. Natož aby se mi povedl dort, kde je puding, kterej se taky musí míchat na ohni. Obdiv.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

18. 03. 2017 - 19:14

tlapka: Jsou slabší i lepší období.
Krupice se mi poprvé povedla asi před dvěma roky, takže máš ještě čas. To by divný den, země se otřásla... (je tu o tom i článek)

---
tlapka.pise.cz

08. 03. 2017 - 19:37

rebarbora: No, říkala jsem si, že ten hospodský kvíz jsi tam určitě neměla Ale taky teď budu dělat nějaká škatulata, přeci jen tři roky jsou vážně dlouhá doba
Na tenis bych asi musela do první řady, abych aspoň viděla míček Proto mě taky nikdy nelákalo zajít se třeba naživo podívat na snooker, protože prostě v televizi mám bohužel mnohem lepší „výhled“ Ale je fakt, že ta atmosféra je tam zaručeně jiná
Dort vypadá naprosto úžasně! Hned bych si na některou tu porci hrábla lžičkou A ještě jsi zvládla vykrojit z kulaté formy takové pěkné srdce Na to já jsem většinou lenivá Řekla bych, že za chvíli z tebe bude profesionální cukrářka, co peče dorty na zakázku
Jinak moje další čtvrtletní vyhodnocení už se taky kvapem blíží (jsem oproti tobě přeci jen trochu opožděná ), ale taky to nebude žádná sláva... a to jsem nestátnicovala

---
rebarbora.pise.cz

18. 03. 2017 - 19:23

tlapka: Máš pochvalu před nastoupenou jednotkou!
Překvapilo mě, že jsme viděli míček i takhle zezadu (přece jen, kolem 7 dioptrií na oko...), ale mají to dobře zorganizované. Horší bylo poznat, jestli byl in nebo out, ale ten problém měli všichni, akorát každý na jiné lajně - podle toho, u které seděli. Má to smysl právě kvůli té atmosféry, u telky má člověk přímo z tenisu víc.
No, vykrajovala jsem srdcovou formou, takže mě nepřechval. Ručně bych do toho nešla.
Oproti mně jsou všichni opoždění, protože až na mě navazovali přece. Trend musí nejdřív zapustit kořeny!

---
tlapka.pise.cz

14. 03. 2017 - 22:07

zmocaluabazin: Já jsme s vyhodnoceními a vlastně i s realizací docela na štíru. A přitom bych sbírala nápady do další řady Už jich pár mám.. a ten kvíz by se mi mohl líbit

---
zmocaluabazin.pise.cz

18. 03. 2017 - 19:16

tlapka: Taky už pár nápadů, co do další série, mám. A přitom... tolik práce ještě čeká! Kvíz doporučuju. Podruhé už jsme dost pohořeli, ale pořád to bylo fajn.

---
tlapka.pise.cz

17. 03. 2017 - 19:39

boudicca: Ten dort je super! Já naposledy dělala čtvercový, nesehnala jsem formu, tak jsem pekla v pekáčku na brambory. Sešit je taky velice pěkný!

---
by-boudicca.blogspot.cz

18. 03. 2017 - 19:15

tlapka: Praktická žena! Stejně nikdo nic nepozná, tak co!

---
tlapka.pise.cz