Článek Týden mezi studentkou a učitelkou

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Týden mezi studentkou a učitelkou

28. 09. 2017 - 20:24

iva: Ty máš práci? Takhle snadno? Ty moje souputnice lví, ve šťastném období zrozená, moc gratuluju
Nic si z toho nedělej, někdy si člověk prostě jenom setře pot z čela a jede dál. To se stane, no. A někdy mám pocit, že čím víc ty nebo tvoje okolí očekáváte ohnivý příval štěstí a erupci nadšení, ty si jen poklepou na čelo, uchechtnou se a jdou na pomoc někomu zoufalejšímu
Ale to neva, my ostatní máme radost i za tebe

06. 10. 2017 - 17:16

tlapka: Už se to tak nějak semlelo. A jak teď jdu ze situace do situace, tak se mi zdá všechno strašidelně dávno...
To jste hodní.

---
tlapka.pise.cz

28. 09. 2017 - 20:27

damn-girl: Moc, moc gratuluji k uzavření studia i nové první práci, a také k brigádě . Já byla takhle hrozně servaná po maturitě, strašně unavená. Když si vzpomenu, jak mě při studiu děsilo, jak budu celý život chodit do práce, musím se teď smát! Ke studiu bych se totiž už vrátit nechtěla. Baví mě to chození do práce, nevadí mi ani to vstávání. Přijde mi, že to pro mě má daleko větší smysl ve všem, než sedět v lavici nebo v přednáškové místnosti a poslouchat něco, co vymyslel někdo předtím a netvořit nic svého

---
damn-girl.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:18

tlapka: Z maturity jsem se oklepala poměrně snadno, to si ani nevybavuju, že bych byla nějak unavená. Taky jsem před sebou měla nejdelší prázdniny v životě.
Je skvělé, že ti pracovní režim vyhovuje. Já si na něj přece jen asi budu chvilku zvykat, ale věřím, že si zvyknu. Jenom po těch letech je to zkrátka změna. A na ty já si vždycky musím chvíli zvykat.

---
tlapka.pise.cz

29. 09. 2017 - 16:58

melancholicka: Gratuluju, hlavně k té práci . Holt jsi v nějakém zlomovém bodu života a nějaké pořádné volno musí počkat - o to hezčí bude, až skutečně přijde . Já jsem si takhle "odpočinula" na 4 měsíce (pokud nepočítám dvouměsíční brigádu) a je mi jasné, že teď se to zase všechno rozjede a už nikdy nebudu mít tolik volna najednou... Sladkej přechod ze střední na vejšku. Teď už jenom nekonečný učení a po bakalářce do práce... Uuu, to jsem se teď sama nějak uvrhla do deprese, když mi to došlo... *odchází plakat do kouta*

---
melancholicka.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:19

tlapka: Celý tenhle rok je jedna změna za druhou... a někdy i na druhou.
Ono to nebude tak horké, uvidíš!

---
tlapka.pise.cz

30. 09. 2017 - 21:22

myfantasyworld: Gratuluji k práci.

---
myfantasyworld.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:19

tlapka: Díky. Já si gratuluju k víkendům.

---
tlapka.pise.cz

30. 09. 2017 - 22:01

boudicca: Pamatuješ, jak jsi byla smutná, když tě odmítli na předchozí místo, a my tě tu utěšovali, že určitě přijde něco ještě lepšího? Tak vidíš, přišlo. Moc moc gratuluji a držím palce v náročném období, kterým si teď nejspíš procházíš. Ale ono si to určitě za pár měsíců sedne, věřím tomu. A navíc budou brzy Vánoce a podzimní a jarní prázdniny a spousta svátků...

---
by-boudicca.blogspot.cz

06. 10. 2017 - 17:20

tlapka: Letošní rok je to jedna výhybka za druhou, na poslední chvíli, takže to se mnou pěkně hází, ale díky mé šťastné hvězdě jsem zatím nevykolejila.

---
tlapka.pise.cz

02. 10. 2017 - 18:25

blazniva-strela: Tak to ti gratuluji - mě se taktéž povedlo najít práci tak jsem štastná. Tobě držím palce a snad se dozvíme něco bližšího .

---
blazniva-strela.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:20

tlapka: Tak hurá do toho! My to zvládnem!

---
tlapka.pise.cz

04. 10. 2017 - 18:16

rebarbora: Teda ty jsi hustá! Nejen, že ti nestačí chodit na Chytrý kvíz, ty se vrhneš rovnou na vymýšlení otázek! Tak až tam budeme mít nějaké hnusné češtinářské, vím komu poděkovat, co?
Co je ale nejhustší, je to, že sis takhle rychle našla práci - tomu říkám drive Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se ti na tvé škole líbí a ať jsou na tebe hodní (žáci i kolegové) První měsíce jsou vždycky nejhorší, pak si to sedne, zajedou se nějaké koleje a je to dobrý, a určitě budou nějaký prázdniny, abys mohla trochu popadnout dech a zaslouženě si odpočinout

---
rebarbora.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:22

tlapka: Kdepak, to by bylo příliš jednoduché a průhledné. Dělám všemožné okruhy, ale čeština jde trošku stranou. Mám mnohem větší a překvapivější záběr.
Ono to není zas tak rychlé - hledala jsem někdy od dubna. Že se to pak doopravdy semlelo během dne a hodiny, to je asi určitá kompenzace.
Děkuji. Jedno nečekané podzimní volno se tak trošku rýsuje.

---
tlapka.pise.cz

04. 10. 2017 - 19:57

brutally-honest: Gratulace a vítej v pracovním procesu! :- D Zvykneš si snad rychle, pro mě byl první rok práce na full time po bakaláři lepší než to předtím – najednou tolik volnýho času a čistá hlava, když člověk nemusel dělat nic do školy, ách :- ) (A pak jsem začala studovat při práci. :- D)

---
brutally-honest.pise.cz

06. 10. 2017 - 17:15

tlapka: Děkuji! Zatím je to teda pořádný záhul, ale věřím, že si to časem prostě sedne. Jen se těch dalších měsíců a let dočkat... není to úplně zelené, ale o tom radši někdy pod heslo.

---
tlapka.pise.cz

07. 10. 2017 - 12:44

hroznetajne: Však ony ty prázdniny přijdou! Sice až na konci školního roku - jenom po informaci, teď budeš muset používat tento terminus technicus, žádné semestry, ok?
Všichni se těšíme, až budeme mít po maturitách a po státnicích a po zkouškách, ale kde je sakra ten pocit "uvolnění"? Protože mně se taky nedostavuje... Bud to prostě neumíme, nebo naše mozky tuší, že stejně za chvíli přijde další "zkouška" nebo překážka, tak už se prostě preventivně neraduje... Nebo fakt nevím, čím to.

---
hroznetajne.pise.cz

07. 10. 2017 - 13:24

tlapka: Přiznám se, že s tímhle v hodinách hodně bojuju. A děcka na mě zírají, o jakých semestrech to proboha pořád mluvím. No, asi si budu muset zvyknout spíš já než oni.
Ošidili nás!

---
tlapka.pise.cz