Článek Toť otázka!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Toť otázka!

01. 07. 2017 - 12:39

atraktivnistrasilka: Vypadá to jako hardcore sranda, ale kdykoli o kvízu píšeš, tak si připadám strašně blbá, protože bych věděla úplný houby.

Nejvíc mě dostali Timberlake s pásovcem.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

16. 07. 2017 - 10:04

tlapka: Hardcore to je. A jak vidíš, my toho taky nevím moc. Jen poslední dvě kola přijde náš čas!

---
tlapka.pise.cz

01. 07. 2017 - 17:47

mamka: diky za pasovce...nezapomenu😁chudak zviratko, nemuze za to, ale uz se mi nelibi....

16. 07. 2017 - 10:04

tlapka: Nikdy se ti nelíbil! Ani jsi nevěděla, jak vypadá!

---
tlapka.pise.cz

01. 07. 2017 - 18:36

myfantasyworld: To jsou dobrý hlášky z toho. Určitě se nad tím musíte pěkně bavit. Já nic nevím, takže bych s tímhle měla problémy.
To s tím pásovcem a želvou se povedlo.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 07. 2017 - 10:05

tlapka: Jo, teď, když je pauza, tak mi to docela chybí. Nasmějeme se tam hodně, hlavně proto, že nic nevíme.

---
tlapka.pise.cz

02. 07. 2017 - 16:46

brutally-honest: Vánoční pásovec :- D Hodně záleží na lidech a podobě kvízu, ale je to super zábava :- ) Když je to tak těžký, že skoro nic nevíme, tak mě to spíš deprimuje :- ))

---
brutally-honest.pise.cz

16. 07. 2017 - 10:10

tlapka: Mně nejvíc deprimuje a frustruje, když si nevzpomenu na něco, co přece vím. Třeba když všichni zpíváme pouštěnou písničku slovo od slova, ale nikdo si nevzpomene, jak se jmenuje její interpret. A pak si vzpomeneš, když už je pozdě.
S různými podobami kvízu nemám zkušenosti. Zatím jsem byla jen na Chytrém, část našeho týmu chodívala i na Pub, ale říkají, že Chytrý je lepší, protože jsou tam mnohem pestřejší témata, více ze života nebo i na logiku.

---
tlapka.pise.cz

04. 07. 2017 - 23:29

boudicca: Jéé, to jsou boží hlášky! A navíc rodinná zábava, jak tak koukám. Já byla na pub kvízu 2x, jednou na klasickém českém a jednou na francouzském. Francouzský byl zábavnější, jako téma jsme měli frankofonní země v Evropě, a vzhledem k tomu, že jsem v Lucembursku žila a Belgii mám taky prostudovanou dost důkladně, náš tým se díky mým znalostem držel na samém vrcholku. Od první příčky nás nakonec dělila jedna jediná otázka, holt Švýcarsko mi můj rozlet pokazilo. Super zábava!

---
by-boudicca.blogspot.cz

16. 07. 2017 - 10:13

tlapka: Jojo, mamku jsem zasvětila. A dva sourozenci z týmu taky berou svoji mamku, ono je to i taktičtější, mít v týmu ženské i chlapy, mladší i starší. Hlavně, protože jsme tam z týmů určitě nejmladší.
Tematický kvíz bych si ráda zkusila. Kamarádka říkala, že to mívají na vánočním večírku katedry (taky romanistka) a že je to super.

---
tlapka.pise.cz

05. 07. 2017 - 17:56

rebarbora: Ach jo, já už si chci konečně ten kvíz taky zkusit U nás ve městě je trochu problém s účastí - asi je tu moc míst, kde se tyhle kurzy pořádají, a málo týmů, které se jich účastní Tak drž, Tlapičko, palce, ať už to tentokrát klapne A závidím, že chodíte pravidelně, je to evidentně prča, i když jak tak vidím ta témata, moc bych se nechytala (ale třeba zrovna toho Timberlakea bych věděla, heč! ). Jinak moderátor vypadá, že je pěkný filuta

---
rebarbora.pise.cz

16. 07. 2017 - 10:03

tlapka: Držím palce a zvu Tě k nám na ten domácí, pokud to chceš spojit s výletem! Kór když znáš Timberlakea! U nás se kvíz koná jen na jednom místě a je napráskaný, že už ho přesunuli do větší místnosti a i tam se vlezeme jen na rezervaci... teď je letní pauza a po ní to snad(!) zase rozjedou. Nejsou si tím úplně jistí.
Prča to je převeliká, hlavně s těmi tématy, kde se nechytáš!
Moderátor je stejně starý jako my a s půlkou našeho týmu se zná dlouho, tak možná proto je přidrzlý.

---
tlapka.pise.cz

17. 07. 2017 - 15:42

genie: není nad upřímného moderátora - vám už to stejně nepomůže na takový kvíz bych jít nemohla, protože bych byla nešťastná, že jsem úplně blbá

---
genie.pise.cz

20. 07. 2017 - 16:39

tlapka: Ty pocity až demence k tomu patří. Během jednoho kvízu vystřídáme celou škálu emocí. A několikrát.

---
tlapka.pise.cz